У Януковича засекретили суму, витрачену на день його народження

Журналістів цікавила сума коштів, витрачених на підготовку та проведення святкування дня народження Януковича та розмір гонорарів артистів, які виступали.

Адміністрація президента відмовилася повідомити, скільки коштувало святкування дня народження президента Віктора Януковича 9-11 липня 2010 року. Про це ідеться у відповіді першого заступника глави адміністрації Олени Лукаш журналістам.

"Згідно зі статтею 37 закону "Про інформацію" не підлягають обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять в собі конфіденційну інформацію та інформацію, що стосується особистого життя громадян", - відповіла на прохання журналістів Лукаш.

ЗМІ цікавила сума коштів, витрачених на підготовку та проведення святкування та розмір гонорарів артистів, які виступали на святі. Серед них були: Лара Фабіан, Філіп Кіркоров, Софія Ротару, Анжеліка Варум, Леонід Агутін.

Також журналісти поцікавилися,  чи здійснювалася вирубка лісу на території резиденції "Залісся" для будівництва павільйону, в якому відбувалося святкування?

"Аналіз питань, порушених у зверненні, свідчить про те, що вони не стосуються діяльності як глави держави, так і адміністрації президента", - відзначила Лукаш.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що загальний гонорар зірок, що виступили на 60-річному ювілеї президента Віктора Януковича 11 липня, перевищив мільйон євро.

Читайте також:

Янукович покатався в метро, відкрив три нові станції та естакаду

ПР: українці можуть пробачити зарплату, але не пародіювання Януковича

На своєму ювілеї Янукович танцював з жінками під Кіркорова (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: