У Януковича заявили про тиск на суддів з боку Тимошенко

Заяву Юлії Тимошенко про можливе ініціювання відставки суддів, які проголосують за легітимність коаліції Лавринович назвав тиском.

Лавринович
Олександр Лавринович
Міністр юстиції Олександр Лавринович розцінює заяви Юлії Тимошенко як тиск на суддів Конституційного суду.

Так він відреагував на заяву Юлії Тимошенко, що її політична сила ініціюватиме відставку суддів Конституційного Суду, які проголосують за легітимність коаліції на основі індивідуального членства.

"Своїми сьогоднішніми заявами Тимошенко чинить тиск на суддів Конституційного Суду перед їхнім вердиктом стосовно правомірності чи неправомірності парламентської коаліції", - вважає Лавриінович.

Міністр нагадав лідеру БЮТ, що "вона не мала повноважень звільняти суддів Конституційного Суду, коли була при владі, тим паче не має вона цього права сьогодні".

"Єдині повноваження, які в неї є, це висловлювати свою критику на адресу влади. Але вона не отримала права тиснути на Конституційний Суд і впливати на його рішення. І те, що вона дає зрозуміти, що знає можливе рішення Конституційного Суду, свідчить про те, що вона у незаконний спосіб отримує інформацію, яка готується в режимі нарадчої кімнати", - заявив міністр юстиції.

Лавринович зауважив, що "конституційні судді можуть спокійно працювати і приймати незалежні і об'єктивні рішення".

"Тимошенко не має права тиснути на них чи погрожувати їм у будь-який спосіб", - сказав Лавринович.

Як відомо, у вівторок Тимошенко заявила, що БЮТ ініціюватиме відставку суддів Конституційного Суду, які проголосують за легітимність формування парламентської коаліції на основі індивідуального членства народних депутатів.

Читайте також:

БЮТ ініціюватиме відставку суддів, які проголосують за легітимність коаліції

Ющенко заявив про неконституційність створеної коаліції

БЮТівці обіцяють влаштувати масове звільнення

Янукович буде "Господа Бога молити" за позитивне для коаліції рішення суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: