У Януковича знайшовся брат у Росії

Анатолій Янукович уже кілька років намагається довести, що не чужий для лідера Партії регіонів. Навіть папку завів з доказами.

У Віктора Януковича знайшовся двоюрідний брат у Росії.

Анатолій Янукович живе вже 35 років у Череповці, і як і сам Віктор Янукович, довгий час працював автомеханіком.

Познайомитися з братом Анатолій намагається за допомогою Інтернету. Його доньки зв'язуються в соціальних мережах із синами Віктора Януковича і доводять, що не чужі.

Кілька років назад Анатолій спробував зв'язатися з братом, виславши телеграму в його штаб з поздоровленнями з приводу виборів у Раду з приписочкою: "Янукович з Череповця". Віктор Янукович залишив телеграму без відповіді.

Під доказову базу в російських Януковичів заведена ціла папка, що зберігається в 89-літньої матері Анатолія Олександровича в селі Первомайському Дніпропетровської області. Там і фотографії діда Анатолія і Віктора, і батька останнього в дитячому віці. Є і листи Федора Януковича (батька Віктора Януковича) сестрам.

Дід Януковичів народився і половину життя прожив у Білорусії, звідки його зманили вербувальники, пообіцявши роботу під Дніпропетровськом. Уже четверте покоління нащадків Володимира Януковича працює на птахофабриці села Первомайського.

Батько Віктора Януковича, Федір, долі батьків і чотирьох сестер вирішив уникнути і пішов працювати на донецьку шахту, де в 1950 році в нього і народився спадкоємець Віктор.

"Я від нього на три роки старший. Пам'ятаю з дитинства, як мама розповідала, що син у брата Федора шалапай і бешкетник росте, порятунку немає,- говорить Анатолій Олександрович.- Ще щось розповідала про Вітю, про що брат у листах писав, але тоді в мене не було особливого приводу якось це запам'ятовувати".

Наступні років п'ятнадцять Анатолій про невідомого брата не думав, а перед весіллям, складаючи реєстр рідних і близьких, згадав. Захотів запросити, але виявилося, що Віктор сидить у в'язниці.

Наприкінці 90-х, коли Анатолій Янукович побачив по телевізору своє прізвище: на екрані голова адміністрації Донецької області Віктор Янукович "рішуче" усував наслідки аварії на тамтешній шахті.

З тих пір він стежить за кар'єрою брата дуже пильно.

"Я твердо знаю, що Вітя багато років не спілкується ні з ким з рідних по батьківській лінії. А ми теж не намагалися якось дати про себе знати. Я-то що, але ж інші двоюрідні брати і сестри... Дві його тітки живі, моя мама і тітка Ніна. Не розумію, чому вони стільки років мовчать, він же може реально допомогти, просунути. Усе наша проклята скромність. Живуть у Первомайському бідно", - заявив він.

Читайте також:

Янукович втретє став дідом

Однопартійці Януковича прагнуть бути схожими на його дружину

Янукович пообіцяв зайнятися російською мовою одразу після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: