У ЄС готові дозволити відкласти Brexit, але за певних умов і на коротший термін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Євросоюзі розраховують, що британський парламент підтримає угоду при вихід.

Європейський Союз готується погодити відтермінування Brexit до 22 травня, але за умови, що наступного тижня запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом.

Про це у четвер, 21 березня, пише BBC.

У проекті комюніке за підсумками сьогоднішнього саміту йдеться, що відтермінування до 30 червня, як цього вимагала Тереза Мей неможливе, оскільки Велика Британія не має наміру проводити вибори до Європарламенту. "З огляду на те, що Велика Британія не має наміру проводити вибори в Європарламент, продовження терміну після цієї дати (22 травня) неможливе", - сказано в документі.

Видання також зазначає, що Мей розмовляла з лідерами ЄС протягом 90 хвилин і її кілька разів запитували, якими вона має плани на випадок непередбачених обставин, наприклад, якщо вона не отримає підтримку своєї угоди в парламенті.

Президент Франції Еммануель Макрон попередив, що якщо депутати відкинуть угоду Мей щодо виходу з ЄС наступного тижня, Велика Британія буде виходити без угоди.

Нагадаємо, раніше парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. До цього парламентарі також не підтримали новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу. У зв’язку з цим прем’єр-міністр Британії Тереза Мей офіційно попросила ЄС відтермінувати Brexit до 30 червня 2019 року.

сценарії розвитку brexit
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції