У ЄС не бачать сенсу карати Україну за порушення демократії

Введення санкцій щодо українських чиновників в одній з найвпливовіших країн-членів Євросоюзу Франції вважають недоцільним, бо партнери так не роблять.

Посол Франції в Україні Жак Фор вважає недоцільним введення санкцій Європейським Союзом щодо українських чиновників через порушення у сфері демократії.

"У відносинах між партнерами, якими є Україна і ЄС, перелік санкцій недоцільний", - сказав Фор.

Посол вважає, що будь-які претензії, які ЄС може мати до України з приводу дотримання принципів демократії, мають висловлюватися у формі діалогу, обміну думками.

Він також повідомив, що введення санкцій є дуже складним процесом, оскільки воно потребує одноголосної підтримки цього рішення. Посол додав, що процес відмови від санкцій також є дуже складним.

Фор зазначив, що Франція зацікавлена в завершенні переговорного процесу щодо угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Хоча й не вважає потрібним закріплення перспективи членства України в ЄС у цій угоді.

Він наголосив, що можливість членства України в ЄС значно ускладнюється тим, що у Франції змінилась Конституція.

Згідно з цими змінами, останньою країною, рішення про прийняття якої в ЄС буде прийматися парламентом Франції, визначена Хорватія.

Після цього всі рішення про розширення ЄС будуть прийматися на загальнонаціональному референдумі.

Нагадаємо, європейський комісар з питань розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле виключає закріплення перспективи членства України в ЄС в угоді про асоціацію між Україною і ЄС.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров вважає необхідним закріплення перспективи членства України в Європейському Союзі в угоді про асоціацію між Україною і ЄС.

Читайте також:

Посольство Франції: посла відкликали не через Тимошенко

Польща порадила Україні не розриватись між Росією і ЄС

Угода про асоціацію між Україною та ЄС під загрозою через Тимошенко

Путін навіть уявити не може євроінтеграцію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: