Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС розповіли про ворогів асоціації з Україною та назвали п’ять головних завдань

Також у представництві ЄС назвали шляхи подолання опору.

Голова Представництва ЄС в Україні Х'юґ Мінґареллі заявив, що для реалізації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС необхідно виконати п'ять завдань.

Про це він сказав під час конференції у Києві, передає Укрінформ.

За його словами, мета Угоди - поглибити політичну асоціацію між Україною і ЄС та економічну інтеграцію.

Для цього потрібно декілька речей. По-перше, треба забезпечити потужну відповідальність з боку України та Європи. По-друге - потрібен потужний механізм координації. Окрім цього, за словами Мінґареллі, важливо впровадити належний механізм моніторингу, щоб на регулярній основі перевіряти, що працює добре, а що – ні.  

Він додав, що уряд України вже запровадив механізм моніторингу, і ЄС відстежує виконання Угоди.

Четвертим завданням Мінґареллі назвав необхідність встановлення чітких пріоритетів щодо виконання Угоди. "Ця Угода дуже амбітна, і якщо ми не будемо розставляти по місцях пріоритети кожного року, то загубимося", - наголосив він.

П’ятим завданням голова представництва назвав налагодження кращої комунікації, щоб усі в Україні розуміли, чому вона є важливою.

Окрім цього, передає Інтерфакс, Мінґареллі заявив що є багато людей в Україні, які не підтримають цю угоду та перешкоджають їй. "Ми називаємо їх популістами, олігархами", - сказав він. Мінгареллі пояснив, що такі люди не хочуть модернізувати політичні та економічні структури країни через власні інтереси.

Голова представництва пояснив, що для подолання опору необхідно пояснити, що означає імплементація цієї угоди для життя громадян та зібрати багато українських представників.

Нагадаємо, глава представництва Європейського Союзу в Україні Х'юґ Мінґареллі заявив, що неефективність роботи ВРУ гальмує проведення реформ в Україні. "Оскільки в Раді є люди, які захищають власні інтереси, то буде складно уряду сприяти реформам в Україні", – заявив він.

ВідеоУ Нідерландах підтримали скасування закону, який блокував асоціацію України з ЄС

Тепер слово - за верхньою палатою парламенту. Амстердам лише минулого року ратифікував угоду про асоціацію України та ЄС. До того майже три роки відтягував ухвалу, і на догоду проросійським силам проводив референдум.

У Нідерландах підтримали скасування закону, який блокував асоціацію України з ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції