Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС вважають малоймовірною ратифікацію угоди про асоціацію Україна-ЄС Нідерландами

На думку Мінгареллі, ратифікація точно не відбудеться до саміту Україна-ЄС, який відбудеться у Брюсселі 24 листопада.

Глава представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі вважає малоймовірною ратифікацію Нідерландами угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це повідомляє "УНІАН".

Агентство інформує, що Мінгареллі вважає дуже малоймовірною ратифікацію Нідерландами угоди до саміту у Брюсселі.

Дипломат підкреслив, що 27 країн-членів Євросоюзу вже ратифікували угоду про асоціацію.

"Але, на жаль, у ситуації з однією країною-членом вона дещо складніша...Я не можу сказати, чи до 24 листопада буде можливість вирішити це питання, але якщо бути абсолютно відкритим та відвертим, як на мене, це дуже малоймовірно, що угоду про асоціацію буде ратифіковано 28 країнами-членами до 24 листопада. Це дуже малоймовірно", - наголосив він.

Нагадаємо, саміт Україна-ЄС відбудеться у Брюсселі 24 листопада26 вересня комітет Європейського парламенту з громадянських свобод підтримав надання Україні безвізового режиму. Тепер слово – за депутатами Європарламенту.

6 квітня у Нідерландах відбувся референдум щодо угоди про асоціацію України і ЄС.  Згідно з нідерландським законодавством, він має консультативний характер, а, отже, остаточне рішення про ратифікацію Угоди після проведення внутрішніх дискусій і процедур буде ухвалювати уряд Нідерландів. Результати референдуму були оголошені в Гаазі. Згідно з даними, явка становила 32,28%, проти проголосували 61%, за – 38,21%. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції