У Європарламенті назвали праймеріз "Сильної України" свідченням демократизації виборів

Голова Польської демократичної партії Павло Піскорський вважає, що праймеріз - чи не єдина можливість для політиків одержати зворотний зв'язок від виборців.

Депутат Європарламенту, голова Польської демократичної партії Павло Піскорський вважає проведення політичною партією Сергія Тігіпка "Сильна Україна" праймеріз свідченням демократизації виборчого процесу.

Праймеріз – це внутрішньопартійне голосування з метою визначення найсильніших кандидатів від політсили для участі в офіційних виборах.

"Це дуже важливий крок у демократизації виборчого процесу й поліпшенні політичного простору країни. Це прогресивна ідея, особливо для молодих демократій, таких як Польща й Україна", - наголосив депутат.

На його думку, проведення праймеріз зробить політичний процес більш зрозумілим і прогнозованим для рядових громадян.

"Часто політики дуже далекі від своїх виборців, вони не знають, чого люди від них чекають. Праймеріз - це чи не єдина можливість для політиків одержати зворотний зв'язок від виборців", - підкреслив польський політик.

Піскорський зазначив, що очолювана ним партія вперше провела праймеріз у 2001 році й одержала дуже позитивну реакцію виборців, що брали участь у цій процедурі.

Нагадаємо, "Сильна Україна" 10 серпня оголосила про початок проведення праймеріз.

За підсумками голосування будуть висуватися кандидати від партії для участі в регіональних і місцевих виборах 31 жовтня.

За даними секретаріату "Сильної України", участь в акції взяли понад 300 тис. людей.

Читайте також:

Росіяни проявляють інтерес до Народного праймеріз "Сильної України"

Бондаренко: в праймеріз "Сильної України" Тігіпка включилася уся країна

Експерт: Тігіпко вирішує проблеми. Хай непопулярними засобами, але публічно

Тігіпко оголошує праймеріз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: