Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Європарламенті закликали Україну припинити викрадення громадян Туреччини

Нещодавно Україна передала турецьким спецслужбам двох осіб, яких підозрюють у держперевороті.

Депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс закликала українську владу припинити викрадення громадян Туреччини за запитом спецслужб.

Про це вона написала на своїй сторінці у Twitter.

"Зупиніть викрадення турків за кордоном турецькими спецслужбами. Поважайте верховенство права та права людини в Україні та всюди", - заявила вона, позначивши у своєму повідомленні президента України Петра Порошенка, голову МЗС Павла Клімкіна та віце-прем’єра з євроінтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе.

Вона також закликала звернути увагу на засновника ресурсу Ukrayna Haber Юнуса Ердогду, який наразі хвилюється за своє життя після викрадень турецькими спецслужбами двох турків на території України. Він зазначає, що його можуть викрасти наступним.

Нагадаємо, 14 липня турецький ресурс Ukrayna Haber, який базується в Україні, повідомив, що співробітники Національної розвідувальної організації Туреччини (MIT) викрали і доправили з України двох своїх громадян — Юсуфа Інана та Саліха Зеки Йігіта. Обидва викрадених мали дозвіл на проживання в Україні. На батьківщині їх звинувачують у причетності до руху Фетхуллаха Ґюлена, який там офіційно вважається терористичним та нібито причетним до невдалої спроби державного перевороту у 2016 році.

ВідеоСтали відомі деталі викрадення турецького журналіста з України

Юсуфа Інана, який вже три роки постійно проживав в Миколаєві і має тут родину, вивезли до Туреччини. Його схопили на очах у сім'ї та свідків у дворі будинку. Утім, хто це зробив - досі було невідомо. ТСН вдалося поспілкуватися з дружиною та адвокатом журналіста. Їхня версія подій - у сюжеті.

Стали відомі деталі викрадення турецького журналіста з України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції