У Європарламенті запевнили, що санкцій проти України не буде

За словами депутата Європарламенту Павла Залевського, який представляє у вищому законодавчому органі ЄС Польщу, "ніхто серйозно цього (санкцій) не уявляв".

Європейський союз не планує вводити ніяких санкцій відносно української влади за порушення демократичних стандартів, однак очікує поліпшення в цій сфері. Про це заявив депутат Європейського парламенту Павло Залевський, який представляє у вищому законодавчому органі Євросоюзу Польщу.

Нагадаємо, раніше член Європарламенту від Чехії Зузана Ройтова заявила, що Європа може застосувати санкції проти України за порушення міжнародного права, зокрема у справі екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

"Мова не йде про санкції. Ніхто серйозно цього не уявляв: ні Європейська комісія, ні Рада, ні Європейський парламент", -заявив у свою чергу Залевський.

За його словами, першочерговим завданнями європейці бачать завершення переговорів у питанні створення зони вільної торгівлі та підписання договору про Асоціацію з України.

"Всі наполягають на тому, щоб вона була підписана: це не тільки зменшення митних ставок, але також перенесення європейських стандартів в Україну. Ми вважаємо, що це також перенесеться на політичні стандарти", - запевнив депутат Європарламенту.

Він також назвав загальноєвропейською практикою ситуацію, коли влада не обмежує можливості виїзду за кордон особи, проти якої ведеться розслідування, якщо немає загрози втечі. Залевський висловив надію, що українська влада зніме обмеження на виїзд з екс-голови уряду Юлії Тимошенко, зауваживши, що вона своєю поведінкою підтвердила, що не намагається втекти від переслідування за кордон.

"Це справа стандартів, виконання яких ми чекаємо", - підкреслив Залевський.

Читайте також:

Екс-прем'єр Британї вважає, що РФ має визнати європейську орієнтацію України

Правозахисники закликали Захід заборонити в'їзд українським чиновникам

Європарламент засудив дії української влади щодо Тимошенко і Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: