У Європі не підтримували широку коаліцію

Європейський парламент не висловлював підтримки жодній із політичних партій України чи будь-якій коаліції, включно з широкою.

Віктор Ющенко та Ганс-Герт Поттеринґ
Сайт президента України
Європарламентарі наголошують, що не підтримували жодної з українських політичних партій або коаліцію будь-якої конфігурації.
Європейський парламент не висловлював підтримки жодній із політичних партій України чи будь-якій коаліції, включно з широкою. Про це йдеться в коментарі віце-президента Європейського парламенту Адама Бєлана, надісланому УНІАН.

У коментарі зауважено, що всі думки, висловлені 28 серпня під час публічних слухань в Європарламенті щодо політичної ситуації в Україні перед парламентськими виборами, “є особистими думками членів Європейського парламенту, і мають розглядатися тільки так”. “Я наголошую, - зазначив Адам Бєлан, - що метою цього засідання було дати змогу лідерам українських партій представити їхні відповідні виборчі програми та обговорити розвиток відносин між Європейським Союзом та Україною”.

Своєю чергою, голова служби Бюро віце-президента Європейського парламенту Марека Сівєца Майкл Чейн у повідомленні для ЗМІ з цього приводу роз’яснює, що “Парламент не робив жодних заяв ні щодо майбутнього складу українського уряду, ні щодо складу майбутньої правлячої коаліції”. “Марек Сівєц, коментуючи дискусію під час слухань, - ідеться в повідомленні, - висловив свою думку, що задля майбутньої успішної європейської інтеграції України потрібна широка коаліція проєвропейських сил”. Заклик Марека Сівєца до “якомога ширшої коаліції”, який він висловлював і раніше, - пояснює Майкл Чейн, - необхідно розуміти у вищезазначеному контексті”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: