У Європі побачили, що Янукович ефективно управляє Україною

Український уряд зміг добитися рівня стабільності, якого не вистачало українському політичному істеблішменту в останні роки, зазначив комісар ЄС.

В Україні проведено ряд важливих економічних реформ, а уряд зміг добитися рівня політичної стабільності в країні.

Про це заявив сьогодні комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефан Фюле, виступаючи на сесії Європарламенту у Страсбурзі.

"Уряд президента Віктора Януковича здійснив ряд важливих економічних реформ в останні місяці, які мають бути оцінені", - сказав він.

Комісар зазначив, що до таких реформ слід віднести ухвалення нового закону про державні закупівлі, який має відігравати важливу роль у боротьбі з корупцією та у зростанні конкуренції.

Крім того, Фюле відзначив ухвалення закону про функціонування ринку газу, що дало можливість Україні одразу приєднатися до Енергетичного співтовариства, а також досягнуту домовленість з МВФ про продовження співпраці за програмою stand-by.

"Ці реформи ідуть у правильному напрямку і мають бути підтримані", - сказав він.
Комісар також звернув увагу на досягнення політичної стабільності в державі.

"Український уряд також зміг добитися рівня стабільності, якого не вистачало українському політичному істеблішменту в останні роки. Це важливий і необхідний розвиток для забезпечення ефективного управління країною", - сказав Фюле.

У своєму виступі комісар також висловив стурбованість згортанням демократичних свобод в Україні, зазначивши, що від дотримання фундаментальних прав людини залежатиме зближення України з ЄС.

Крім того, комісар висловився за проведення в Україні конституційної реформи, яка б створила систему стримувань і противаг, що відповідає європейським стандартам.

Читайте також:

Європарламент розробив компромісний проект резолюції щодо України

Депутати ЄС обговорять свободу слова в Україні

Президент Європарламенту побачив значний прогрес в євроінтеграції України

БЮТ поскаржився на Януковича в Європарламент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: