У Європі уже чекають від України шоу та балагану з наметами

У Європарламенті наголосили, що усі ті, хто бере участь у виборчій кампанії, мають підписувати заяву про довіру ЦВК, інакше все перетвориться на балаган.

У Європі уже впевнені, що місцеві вибори в Україні перетворюються на шоу. Про це заявив представник місії міжнародних спостерігачів за виборами CIS-EMO, депутат Європарламенту Олександр Мирський (Латвія).

Він наголосив, що безвідповідально з боку деяких представників опозиції ще до виборів заявляти про те, що вони не визнають їх підсумків. Депутат застеріг учасників виборів від брудних технологій.

"Всі ті, хто бере участь у виборчій кампанії, мають підписувати заяву про довіру ЦВК. Інакше, кожні вибори в Україні закінчуватимуться балаганами з наметами. Від цього балагана скороминущу вигоду одержують політики, але програє країна і український народ", - зазначив він.

"У результаті, коли по телебаченню починають говорити про Україну, в Європі вже всі знають: буде шоу. Так не треба перетворювати цілий народ на представників великого театру", - заявив Мирський.

Депутат Європарламенту уточнив, що в Європі не знижується інтерес до України.

Так, у Європарламенті пройшли гарячі дискусії з приводу проекту резолюції Європейської народної партії з різкою критикою ситуації в Україні і ходу виборчої кампанії.

За словами Мирського, серед європарламентаріїв запанував тверезий підхід не приймати ніяких резолюцій, оскільки це кваліфікувалося б як втручання у внутрішні справи країни.

"Було вирішено відкласти розгляд резолюції на січень, оскільки використовувати Європарламент у передвиборній боротьбі неприпустимо", - заявив він.

Нагадаємо, 31 жовтня в більшості регіонів України відбудуться вибори до місцевих органів влади. Вибори відбудуться майже в усіх регіонах, окрім Києва та Тернопільської області, де раніше місцева влада була переобрана достроково.

Про невизнання результатів виборів уже заявили у Юлії Тимошенко та в Олега Тягнибока. Опозиція також пообіцяла вивести народ на майдан.

Читайте також:

"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

У БЮТ знайшли ще одну типографію у Харкові, що друкує фальшиві бюлетені

Дніпропетровців також вчать, як голосувати за Партію регіонів

В Одесі надрукували бюлетенів на чверть більше, ніж виборців

У Львові зняли з реєстрації кандидатів-клонів від "Батьківщини"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: