У Європі висловили підтримку зусиллям Тимошенко

Учасники Політичної Асамблеї Єврпейської народної партії, яка має найбільшу фракцію в Європарламенті, висловили підтримку позиції та діям екс-прем`єр-міністра Юлії Тимошенко.

Учасники Політичної Асамблеї Європейської народної партії висловили підтримку принциповій і послідовній позиції та діям лідеру БЮТ Юлії Тимошенко, а президент ЄНП Вільфред Мартенс особливо відзначив її зусилля з об'єднання проєвропейських демократичних сил в Україні.

Як повідомляється на офіційному сайті Тимошенко, засідання Політичної Асамблеї Європейської народної партії відбулося 10-11 травня у Вільнюсі.

Заступник голови ВО "Батьківщина" Григорій Немиря, який брав участь у цьому засіданні, проінформував Асамблею про кроки, яких вживає "Батьківщина" та об'єднана опозиція для протидії відродженню авторитаризму в Україні та здачі національних інтересів.

Під час свого виступу Немиря поінформував присутніх на засіданні про політичну ситуацію в Україні та її наслідки для відносин нашої держави з ЄС. Він навів факти, які свідчать про порушення принципу верховенства права, фундаментальних прав і свобод людини, відродження цензури, ігнорування прав опозиції та залякування владою політичних опонентів.

"Згортання демократії в Україні становить загрозу наближенню нашої держави до ЄС та є несумісним з європейськими цінностями і принципами", - сказав він.

Зазначимо, до складу ЄНП входять 72 партії-членів з 39 країн, 14 глав країн-членів ЄС та 6 голів країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської комісії. ЄНП має найбільшу фракцію в Європарламенті. Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", яке очолює Тимошенко, є членом ЄНП.

Як повідомлялося раніше, екс-прем`єр-міністра Юлію Тимошенко викликають до Генпрокуратури по справі часів екс-президента Леоніда Кучми. Причиною виклику Тимошенко в Генпрокуратуру депутат від БЮТ Андрій Сенченко назвав її опозиційну діяльність: "Мета залякати, натиснути на опозицію і дискредитувати".

Нагадаємо, 7 травня лідер БЮТ Юлія Тимошенко відвідала Генеральну прокуратуру, де її допитали у справі щодо тиску на суддів Конституційного суду у питанні про легітимність нової парламентської коаліції.

Читайте також:

БЮТ: Тимошенко викликали до ГПУ по справі часів Кучми

У Генпрокуратурі нічого не знають про виклик Тимошенко

Тимошенко викликали в ГПУ для порушення кримінальної справи

Тимошенко викликали до Генпрокуратури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: