У Європі Януковича назвали найкращим учнем Путіна

Депутат Європарламенту підкреслив, что президент Віктор Янукович у всьому наслідує російського прем'єра Володимира Путіна і є його найкращим учнем.

Українська влада у своїх контактах з євроінституціями намагається наслідувати путінську модель: спроби видавати бажане за дійсне, а президент Віктор Янукович - найкращий учень Путіна.

Про це заявив депутат Європарламенту (ЄНП) від Угорщини Дьйордь Шьопфлін.

"Гадаю, що Віктор Янукович - це найкращий учень Володимира Путіна. Вони добре виконали роботу, це дуже складні особи, яким вдається переконувати тих, хто хоче бути переконаним. Зокрема, в тому, що в Україні постає "нормальна європейська система управління зі своїми особливостями". Це наслідування російського прикладу, мені здається. Тож навіщо наслідувати приклад Білорусі? Можна спробувати створити і власну модель напівавторитарного режиму гегемонії. Все до цього іде. Звичайно, зміни і повороти завжди можливі у політиці, але зараз все вказує на те, що Україна продовжуватиме рухатися цим шляхом", - заявив Дьйордь Шьопфлін.

Як повідомлялося раніше, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок  заявляв, що Партія регіонів використовує схему, за якої до влади прийшов Володимир Путін.

Тягнибок розповів, "що в 2000 році, коли Путін приїхав до Дагестану, він отримав там 76% голосів. Але насправді, за протоколами з мокрими печатками, його результат був 15%". Лідер "Свободи" припустив, що "пан Путін тому так часто приїжджає в Україну, що інструктує теперішню владу, як це потрібно робити".

Також Тягнибок наголосив, що головним завданням Кремля є повернення України в сферу економічного і політичного впливу Росії.

"Я переконаний, що економічна окупація України є стратегічною лінією Кремля. Мене це не дивує, оскільки так Москва захищає свої інтереси. Головне завдання Кремля - повернути Україну в сферу свого економічного і політичного впливу", - наголосив Тягнибок.

Він також погодився з думкою експертів про те, що активне і "неприродне" зближення керівництва України та Росії також слугує збільшенню підтримки його політичної сили.

Читайте також:

Тягнибок: метою Кремля є економічна окупація України

Тягнибок: Партію регіонів інструктує Путін

Депутати Європарламенту пересварилися через Україну

Янукович придбав собі вертоліт за 12 мільйонів євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: