"Наша Україна" обіцяє об´єднатися зі "Свободою" до кінця року

За словами Наливайченка злиття партій планується до кінця року, підкресливши, що наразі переговори стосовно цього питання активно ведуться.

Голова політради партії "Наша Україна", колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко прогнозує об´єднання опозиційних політичних сил до 2012 року, зокрема з партією "Свобода".

"Обов´язково об´єднаємося до кінця року - це точно, на осінь ми вийдемо на це", - підкреслив він.

При цьому він підкреслив, що такі переговори в цей період активно ведуться.

"Я б сказав, на дуже активному ... більш того, вже зрозуміло, з якими політичними партнерами ми можемо починати з осені разом, як рівні серед рівних, політичну діяльність", - сказав він, відповідаючи на запитання про те, на якому етапі знаходяться переговори про можливе об´єднання.

Наливайченко зазначив, що НУ в багатьох випадках об´єднується для спільних дій з партією "Всеукраїнське об´єднання "Свобода".

"Ми зі "Свободою" об´єдналися в кількох обласних радах ... там, де "Свобода" бере більшість, націонал-демократичну більшість, ми об’єднали фракції в трьох областях, тому для нас ніяких проблем з цим немає на регіональному рівні", - сказав він.

Також Наливайченко наголосив на важливості для об´єднавчого процесу проведення спільних акцій, відстоювання спільних програм і дій щодо захисту інтересів громадян.

Нагадаємо, в березні Наливайченко заявляв, що НУ веде переговори щодо об´єднання з партіями "Фронт змін", "Громадянська позиція" і Українською республіканською партією "Собор".

Наливайченко вважає завданням депутатської групи "Наша Україна" у Верховній раді сприяння об´єднанню опозиції в парламенті.

Читайте також:

Ющенко запевнив, що ніякого конфлікту у "Нашій Україні" немає

"Свобода" не дозволить російським націоналістам провести у Львові марш 9 травня

"Свобода" закликала вбивати за українську ідею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: