У Ющенка відберуть землю в центрі Києва

У будівельних колах кажуть, що на земельну ділянку під "галерею Ющенка", яку нібито фінансував сам екс-президент, накинув оком один із забудовників, близьких до Партії регіонів.

В екс-президента Віктора Ющенка хочуть відібрати ділянку на Андріївському узвозі, де планувався Центр українського мистецтва. У Київраді кажуть, що цю землю у структур, які пов'язують з Петром і Ярославом Ющенками (братом і племінником екс-гаранта) можуть повернути місту разом з іншими ділянками в історичній зоні, виданими командою Леоніда Черновецького.

У будівельних колах кажуть, що на ділянку під "галерею Ющенка", як її називають в народі, яку нібито фінансував сам екс-президент, накинув оком один із забудовників, близьких до Партії регіонів. Але офіційно це поки не підтверджують, зазначає газета "Сегодня".

Ділянка в п'ять соток на Андріївському узвозі, 33/6, де на початку жовтня мало початися будівництво Центру, поросла бур'яном, і не видно слідів техніки.

"Будівельників жодного разу не бачили, зате періодично бачимо якихось людей з дуже знайомими обличчями, начебто з Верховної ради", - розповів виконроб Валерій, який працює біля сусіднього будинку. А старожил Андріївського Дмитро Павлович, який торгує старими книгами, говорить, що бачив пару тижнів тому Петра Ющенка з сином: "Були недовго. Тут майже усі знають, що це їх галерея тут буде". При цьому самі Ющенки, які ще влітку спокійно підтверджували свою причетність до будівництва, зараз від неї відхрещуються.

Ярослав Ющенко розповідав у липні, що він і його родина займаються цим будівництвом. Учора він відповів досить різко: "Я особисто до цього об'єкту ніякого відношення не маю". Без коментарів залишив питання журналістів і Петро Ющенко. Керівник проекту Галина Логвинська розповіла, що дозвільні документи на будівництво посилено гальмують. "Боюся, що ми не встигнемо отримати дозволи до кінця року, хоча повинні були почати роботи в жовтні і закінчити до Євро-2012", - сказала вона.

Офіційно архітектори кажуть, що справа в проекті: "В дозволі були вказані всі види використання. Отже землю можуть віддати під галерею, а на виході вийде величезне скло", - сказав екс-член міськради Києва Георгій Духовичний. За іншою інформацією, на ласу ділянку землі хочуть накласти прокурорський протест, а потім продати її іншим людям.

Нагадаємо, Центр українського мистецтва - це п'ятиповерховий комплекс, який, за задумом авторів проекту, включатиме двоповерхову галерею, де Петро Ющенко розмістить свою виставку "Українці у світі", ресторан української кухні з демократичними цінами на 50 місць, електричний паркінг з ліфтом на 24 машини, вісім апартаментів для відпочинку, панорамний прозорий ліфт і сувенірні магазини.

Читайте також:

Родина Ющенка забудує Андріївський узвіз рестораном, паркінгом і магазином

У Ющенка зібрали підписи проти другої мови

Ющенко нагрубіянив журналістам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: