У Ющенка кажуть, що він не хоче зривати вибори

Заступник голови секретаріату президента Марина Ставнійчук, каже, що версія про те, що президент відтерміновує вибори, - "повна нісенітниця".

Президент Віктор Ющенко не має наміру зривати президентські вибори.

На цьому наголосила заступник голови секретаріату президента Марина Ставнійчук в ефірі одного з телеканалів.

"Хотіла би відкинути остаточно всі спекуляції, які зараз точаться, що саме президент, звертаючись до КС, відтерміновує виборчий процес, хоче зірвати виборчий процес. Це повна нісенітниця", - сказала Ставнійчук.

Вона зазначила, що зараз в КС також знаходяться подання депутатів, які оскаржують окремі положення нової редакції закону про вибори президента.

КС не має підстав для визнання закону неконституційним в цілому, і президент не просив КС це зробити, - наполягає Ставнійчук.

"Це вже є свідченням того, що ніхто не намагається зірвати. Але вибачте вибори чесні, конкурентні, прозорі. У разі зловживань, фальсифікацій або інших порушень має бути захищено право громадян звернутися до суду. Президент буде стояти на цих позиціях", - зазначила Ставнійчук.

Нагадаємо, 14 вересня президент України звернувся до Конституційного суду з клопотанням про визнання низки положень закону Про вибори Президента України такими, що не відповідають Конституції.

Читайте також:

Ющенко оскаржив у КС поправки до закону про вибори президента

Закон про вибори президента набув чинності

Литвин: Президентські вибори можуть бути зірвані

Литвин підписав закон про вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: