У Ющенка немає "друзів" "Вконтакте"

Ющенко продовжує підкорювати Інтернет. Тепер він з'явився "Вконтакте".

Президент України Віктор Ющенко "заглибився" в Інтернет - чергова сторінка розділу держави зареєстрована в соціальній мережі "Вконтакте".

Інтернет-сторінку оновлює його прес-служба. "Друзів" у Ющенко поки немає, хоча можливість додавання в список не заблокована.

В "зацікавленнях" Ющенко значиться: "В першу чергу - Україна. Також займаюся плаванням. Якщо випадає можливість, катаюся на гірських лижах. Безумовно, дуже люблю футбол, думаю, мене можна назвати дуже пристрасним уболівальником. Але найбільша насолода дає мені фізичну працю - на землі, в будинку; це ті речі, які, я переконаний, повинен уміти робити кожен чоловік. Після отруєння лікарі порадили мені приділяти більше часу фізичній праці - так отрута швидше виводиться з організму. Тому після роботи, пізно увечері, коли вже хочеться про все забути - брав себе в руки і працював".

На фільми у президента мало часу - робочий день починається в 9:00, закінчується практично опівночі. "Залишаються хіба що нічні новини, новини ділового миру або "Euronews". Проте президентська посада має і свої переваги - мене часто запрошують патронувати цікаві художні проекти. Окремо в цьому ряду коштує кінофестиваль "Молодість"... Цього року я мав честь бути присутнім на його відкритті. Було цікаво подивитися фільм режисера Яна Кунена "Коко Шанель і Ігор Стравінській".

Читати Ющенко вважає за краще українську літературу. Серед настільних книг - "Моє жіття" Пантелеймона Куліша. З останній главу держави уразила книга "Ave, Europa!" Оксани Пахловськой, а також "Радянський геноцид в Україні" Рафаеля Лемкина.

Відеоролики Ющенко, а їх на сьогодні 25, присвячені в основному агітаційним виступам, проте є і "чорний піар" проти конкурента по виборах Юлії Тимошенко - "Тимошенко топитиме всіх" і "Вона стояла за спиною Президента".

Глава української держави є учасником 39 груп, довгий список традиційно перерахований на "лицьовій" сторінці. У числі цих груп - "Я розмовляю українською мовою", "Голодомор 1932-33 рр. - геноцид української нації", "Мі кажемо NATO ТАК", а також "Група тих, хто не змирився із ситуацією у Верховній Раді і хто не зрадить президента Віктора Ющенка!" і "Віктор Ющенка - Президент 2010".
У "пропозиціях" кандидата висить питання: "Хотіли б Ви бачити мене президентом України 2010?"

Користувачі сумніваються в достовірності аккаунта, про що свідчить попередження: "Частина інформації на цій сторінці може бути помилковою. Деякі користувачі вважають, що в ній міститься несправжнє ім'я, прізвище або фотографія". Проте активна кнопка з посиланням на цю Інтернет-сторінку розміщена на офіційному передвиборному сайті кандидата в президенти Ющенко.

Крім "Вконтакте", у Ющенко є сторінка в соціальній мережі "Facebook", блог на ресурсі "Twitter", що набирає популярність, а також аккаунти у відеосервісі "You-Tube" і на фотосервісі "Flickr".
 

Читайте також:

Боржників успішно ловлять на сайтах "В контакте" і на "Одноклассниках"

Відбитки пальців Ющенка виставлені на Інтернет-аукціон

Один з кандидатів запропонував обирати президента в Інтернеті

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: