У Ющенка оскаржать поновлення Станік

У президента переконалася, що Окружний адмінсуд Києва здатен винести будь-яке абсурдне з юридичної точки зору рішення.

Рішення Окружного адміністративного суду Києва від 24 лютого про скасування указу президента Віктора Ющенка про припинення повноважень Сюзанни Станік на посаді судді КС, є незаконним і буде оскаржено представниками президента в апеляційному порядку.

Про це повідомляє прес-служба глави держави з посиланням на керівника Служби з представництва у судах України інтересів президента Руслана Кирилюка.

"Слід зазначити, що Окружний суд не вирішував питання про поновлення Станік на посаді судді, а лише визнав незаконним відповідний указ президента України, тобто навіть у разі набрання рішенням чинності Станік до Конституційного суду не повернеться", – сказав Кирилюк.

Він також додав, що зазначене рішення Окружного адміністративного суду Києва вже вкотре засвідчило, що "суд здатен винести будь-яке абсурдне з юридичної точки зору, але потрібне, виходячи з принципів політичної доцільності, для правлячої парламентської сили рішення".

Керівник Служби підкреслив, що невипадково у суддівському середовищі активно обговорюється думка про те, що голова Окружного суду Олег Бачун може забезпечити винесення будь-якого рішення: зупинити вибори, заборонити Президентові звертатися до КСУ "і навіть скасувати Декрети Леніна".

Нагадаємо, 24 лютого Окружний адміністративний суд Києва поновив Сюзанну Станік на посаді судді Конституційного суду.

Cуд визнав протиправним указ президента Ющенка, який у березні 2008 скасував призначення Станік суддею КС.

Читайте також:

Два провадження у КСУ стосовно судді Станік

Станік чекає, коли за неї вступляться депутати

Указ Ющенка довів Станік до лікарняного ліжка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: