У Ющенка оскаржать рішення суду по Бандері

Речник колишнього президента Віктора Ющенка заявила, що "неправедне" рішення Донецького окружного адмінсуду по Бандері буде оскаржене.

Рішення суду про визнання протиправним указу президента про присвоєння Степану Бандері звання Героя України буде оскаржене.

Про це заявила речник екс-президента Віктора Ющенка Ірина Ванникова.

"Донецький окружний адміністративний суд ухвалив політичне рішення, яке має мало спільного з правом. Воно буде належним чином оскаржене", - заявила Ванникова.

Вона наголосила, що як аргументація позивача, так і рішення суду виглядають надуманими і підлаштованими під політичне замовлення.

"Рішення про присвоєння Степану Бандері звання Героя України приймалося президентом Віктором Ющенком після ґрунтовних консультацій з фахівцями-істориками, а також провідними юристами", - зауважила речник.

"Наспіх проведене через окружний адміністративний суд "скасування" цього указу свідчить лише про намагання безвідповідальних політиків спекулювати на темі української історії, але не призведе до позбавлення Степана Бандери звання Героя України", - наголосила вона.

Ванникова висловила жаль, що для політичних ігор використовуються дні перед Великоднем - дні молитви, прощення і єднання.

"Неправедні рішення, особливо ухвалені у такі дні, не триватимуть довго. Переконана, що рішення Донецького окружного адмінсуду буде скасовано у належному порядку", - зазначила речник екс-президента.

Нагадаємо, 2 квітня Донецький окружний суд визнав незаконним і скасував указ екс-президента Віктора Ющенка про присвоєння лідеру ОУН Степану Бандері звання Героя України.

У рішенні суду зазначено, що указ Ющенка про присвоєння Бандері звання Героя України був виданий з порушенням норм у зв'язку з тим, що Бандера ніколи не був громадянином України.

В свою чергу Запорізька обласна організація ВО "Свобода" заявила, що вимагає негайно звільнити суддів Донецького окружного адмінсуду та скасувати саме рішення суду.

Депутати Держдуми РФ вважають, що президент України Віктор Янукович повинен прислухатися до рішення суду, бо це відновить історичну та юридичну справедливість.

За словами першого заступника голови комітету у справах СНД Костянтина Затуліна, Ющенко "не мав права присвоювати Бандері звання Героя України.

Читайте також:

Російські депутати: Янукович повинен скасувати указ по Бандері

Запорізька "Свобода" вимагає звільнити суддів, що позбавили Бандеру звання Героя

Указ про героїзацію Бандери буде автоматично скасований через 10 днів

Донецький суд відібрав у Бандери звання Героя
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: