У президента пояснили ЗМІ, як "правильно" писати про Faina

Прес-служба президента Ющенка повідомила журналістам, якими джерелами користуватися, щоб правильно писати про судно Faina.

Прес-служба президента просить ЗМІ "коректно і професійно працювати з джерелами оперативної інформації про повернення звільнених моряків судна Faina до України". Відповідну заяву було поширено прес-службою глави держави.

"Просимо звернути увагу, що офіційними джерелами такої інформації є прес-служба Служби зовнішньої розвідки та прес-служба президента", - йдеться в заяві.

"Глава держави тримав ситуацію на особистому контролі від моменту захоплення судна; з 3 лютого президент поклав повну відповідальність за доставку екіпажу Faina на Службу зовнішньої розвідки та секретаріат", - зазначають у прес-службі.

В заяві наголошується, що "всі інші джерела, навіть якщо вони офіційні, не мають повної інформації". "Особливо звертаємо увагу ЗМІ, що недостовірна інформація може зашкодити успішному завершенню спецоперації з повернення моряків Faina до батьківщини. Просимо поставитися з розумінням до такого прохання", - підкреслила прес-служба.

Читайте також:

Українська делегація полетіла зустрічати Faina

Прибуття Faina в кенійський порт відкладається

Українські спецслужби не знають, від чого помер капітан Faina

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: