У Ющенка уряд порівнюють з Бармалеєм

Економічна програма президента принципово розходиться з програмою уряду.

Президент Віктор Ющенко виступав і виступає за утвердження принципу економічної свободи.

Про це заявив перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак, повідомляє прес-служба президента.

"Економічна програма президента принципово розходиться з програмою нашого уряду. Адже економічна програма Ющенка побудована тільки на одному принципі - принципі економічної свободи", - сказав Шлапак.

Він зазначив, що йдеться зокрема про неприпустимість стягнення наперед податків, важливість повернення невідшкодованого ПДВ, необхідність створення рівних податкових правил для всіх і безумовно - припинення втручання в бізнес конкретних підприємств і цілих галузей.

"Це доктрина, на якій будується позиція президента. Натомість позиція прем'єр-міністра - це, на жаль, позиція державного монополізму. Максимальні повноваження стягнути в центр, командувати всіма - від маленької ферми до великих підприємств і галузей", - сказав перший заступник голови секретаріату.

"Уряд нагадує мені сьогодні Бармалея зі знаменитого фільму "Айболит-66", який говорив: "Я примушу всіх бути щасливими". Ось чому президент, безумовно, по дуже багатьох питаннях вимушений не погоджуватися з урядом і ветувати такі рішення. І думаю, буде ветувати і надалі на користь нашим людям і бізнесу", - зазначив Шлапак.

Читайте також:

Україна попросить у США позику в 2 млрд дол

Ющенко відмовився просити гроші в МВФ

Ющенко доручив Тимошенко терміново шукати мільйони для армії

Ющенко пообіцяв "українського прем’єра" через кілька місяців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: