У Ющенка порадили платити за газ (відео)

Секретаріат президента наголошує на необхідності 100% передплати за спожиті комунальні послуги фізичними особами.

Про це журналістам по завершенню селекторної наради, присвяченої підготовці до опалювального сезону, заявив заступник голови Секретаріату президента Роман Безсмертний. За його словами, передплата дозволить виробникам комунальних послуг розрахуватися завчасно з постачальниками за спожиті енергоресурси.

Разом с тим, Безсмертний говорить про те, що можна очікувати зниження рівня проплати за комунальні послуги після зростання вартості газу для населення з 1 грудня. Він зазначив, що як показує практика, підвищення тарифів на 1% на перших порах призводить до зниження проплати на 3%.

Говорячи в цілому про готовність до опалювального сезону, Безсмертний заявив що 99% котелень готові до роботи і особливих проблем в регіонах не існує, окрім Нікополя, де не готові потужності для опалювання міста.

Також, Секретаріат президента вважає за недоцільне створювати Національну комісію з питань встановлення тарифів на комунальні послуги, як це пропонує прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. За словами Безсмертного, створення такої організації призведе до монополізації встановлення тарифів на комунальні послуги, що не є доцільним, оскільки в різних містах і регіонах існують різні форми господарювання та інші умови, згідно з якими визначаються на місцях тарифи за комунальні послуги.

ВідеоКоли в українців буде опалення?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: