У Ющенка впевнені, що через Росію епідемія грипу триватиме до весни

На думку Соколовського, через кабальні газові контракти з Росією українці будуть мерзнути й хворіти весь опалювальний сезон.

Богдан Соколовський
Офіційний сайт Президента України
Богдан Соколовський
Затягування перегляду газових контрактів приведе до ускладнення забезпечення газом українського споживача, через що поширення інфекційних захворювань може затягтися до весни. Про це заявив уповноважений президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

"Я не лікар, але з точки зору постачання енергії до людей, таку ймовірність можна прогнозувати", - цитує Соколовського прес-служба Віктора Ющенка.

За його словами, до перегляду газових контрактів повинен бути взаємовигідний підхід як з боку Росії, так і України.

"Варто досягти взаємовигідного рішення по зменшенню жорсткості норми про обсяги російського газу, які Україна повинна відібрати. По-друге, варто переглянути питання щодо цінової політики: як на транзит – в бік збільшення, так і на газ – у бік зниження. Щоб це були економічно обґрунтовані параметри", - пояснює експерт.

До того ж, як відзначив Соколовський, варто привести до симетричного і взаємоприйнятного вигляду ризики і штрафні санкції.

"Ситуація у цьому плані виглядає таким чином – на нас очікують максимально можливі, більші, ніж будь-де у Європі, штрафні санкції у випадку якихось порушень, а на нашого партнера Росію жодних санкцій не можна накласти", – підкреслив Соколовський.

Читайте також:

"Газпром" нагадав представнику Ющенка про свою доброту

Представник президента: Тимошенко шукає гроші на газ у Москві

Ющенко пояснив Путіну, що не зривав розрахунки за російський газ

Путін: Ющенко заважає власному уряду платити за російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: