У Ющенка вважають, що "шоу-мен Луценко" розносить плітки

Секретаріат відреагував на заяву міністра внутрішніх справ про зловживання посадовцями у НБУ.

Секретаріат президента закликає МВС пред’явити факти зловживань посадовцями Нацбанку.

Про це сказано у заяві прес-служби секретаріату у відповідь на відповідну заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

"До відома шоу-мена Луценка, недоторканих в цих інституціях немає. Відтак, якщо міліція володіє конкретними фактами зловживань, такі факти повинні бути пред'явлені в установленому законом порядку", - йдеться у заяві.

"На жаль, керівник силового відомства витрачає свій час не на розкриття резонансних справ та розшук справжніх злодіїв, а на рознесення пліток та бруду", - додали в секретаріаті.

У Секретаріаті президента вважають, що "справжня мета цієї зрежисованої атаки – посіяти серед людей зневіру, розгубленість посилити девальваційні настрої".

"Президент об’єктивно і критично оцінює ситуацію в банківській системі та робить все від нього залежне для того, щоб її підтримати", - йдеться у заяві.

У СП також називають заяви політиків з приводу ситуації на валютному ринку "безпрецедентною атакою на Нацбанк та президента, яка явно зрежисована в одному центрі".

"Для виконання цього замовлення, "знаним" експертам банківського ринку – мартиненкам, шаровим, луценкам - потрібно лише голосніше всіх кричати "тримай злодія".

Відсутність конкретних фактів, що підтверджували б звинувачення на адресу фахівців секретаріату президента та Національного банку вони пояснюють їх "недоторканістю", - сказано у заяві.

Нагадаємо, Луценко заявив про наявність фактів для порушення кримінальних справ проти керівництва НБУ.

Він підкреслив, що "завдяки прикриттю з боку президента України, фактично користуючись статусом недоторканності, керівництво НБУ покриває організацію масштабних фінансових зловживань з боку комерційних банків".

Читайте також:

Ющенко сприйняв відсутність російського посла як ознаку замороження відносин

Проти Ющенка подано позов за алкоголізм

Луценко звинуватив вище керівництво НБУ та Ющенка у злочинах

Тимошенко: гривня падає через спекуляції Нацбанку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: