У Ющенка зізналися про допомогу Березовського

Борис Березовський допомагав штабу Ющенка під час віборів 2004 року.

Під час президентської кампанії 2004 року російський бізнесмен Борис Березовський консультував штаб Віктора Ющенка.

Як заявив голова центрвиконкому партії "Наша Україна" Роман Безсмертний в ефірі телепрограми "Чорне та біле" на телеканалі ТВі, вони зустрічалися з російським олігархом в Лондоні, і в Тель-Авіві по спільній ініціативі.

"Наші розмови стосувалися того, як побудувати ту формулу, яка могла забезпечити перемогу нашого кандидата", - зазначив він.

За словами політика, іноді на цих зустрічах був присутній депутат від НУ-НС Давид Жванія.

Відповідаючи на питання, чи фінансував Березовський Майдан, Безсмертний сказав: "Гроші були тільки один раз - це коли на Майдан купили обігрівачі для наметів. Таких обігрівачів було поставлено більше 60. Наскільки я знаю, це оплатив Борис Абрамович (Березовський)".

"Ніяких конкретних речей з приводу участі у приватизації, пов'язаних з гуманітарними проектами, не було взагалі. В основному тема велася про хід виборчої кампанії, залучення тих чи інших сил до виборчої кампанії, його (Березовського) контакти з європейськими політиками", - заявив він.

Також Безсмертний зазначив, що у російського олігарха були контакти зі штабами Віктора Януковича і Юлії Тимошенко.

Коментуючи лист Березовського, де він закликав заможних людей України підтримати на виборах чинного президента Ющенка, політик сказав: "Він (Березовський) не може знаходитися поза політичним процесом, який відбувається у величезній європейській країні".

"Інша справа, чи усвідомлює він, що, підтримуючи або не підтримуючи того чи іншого кандидата, він допомагає йому або заважає. Я думаю, що він не усвідомлює відповіді на це питання", - зазначив Безсмертний.

"Якщо брати по формі, то, безперечно, у даному випадку - це "ведмежа послуга". Можна було цей лист направити індивідуально адресатам (олігархам)", - наголосив він.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ затримає російського бізнесмена Бориса Березовського у випадку його приїзду в Україну.

"Згідно з міжнародними зобов'язаннями, ми його затримаємо прямо на кордоні України", - повідомив глава МВС Юрій Луценко.

Він пояснив, що затримання буде здійснюватися на прохання МВС Росії, оскільки Березовський перебуває у міжнародному розшуку.

Читайте також:

Луценко пообіцяв заарештувати Березовського

Березовський звинуватив Путіна в отруєнні Ющенка

Тимошенко пообіцяла покарати "мафію" Януковича після виборів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: