Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У західні області після карантину почали курсувати потяги: куди можна поїхати

У західні області після карантину почали курсувати потяги: куди можна поїхати

У потягах діють правила безпеки.

"Укрзалізниця" 4 червня відновила сполучення із західними областями України, куди тимчасово через карантин не курсували потяги. Відновлено сім залізничних маршрутів.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Зокрема відновили роботу потяги за такими напрямками:

  • №1/2 Івано-Франківськ - Костянтинівка,
  • №7/8 Київ - Івано-Франківськ,
  • №749/750 Київ - Івано-Франківськ,
  • №29/30 Київ - Ужгород,
  • №98/30 Ковель - Київ,
  • №772/771 Хмельницький - Київ.

Пасажирам нагадали, що потрапити до вагона можна лише в захисних масках. Температурний скринінг теж є обов'язковим. Його здійснюють під час перевірки документів перед посадкою у вагон та перевірки квитків у поїздах "Інтерсіті" під час руху.

Також у компанії зазначають, що квитки продаються тільки на половину місць у вагоні, а купити їх можна через офіційний сайт компанії та у залізничних касах. 

До слова, напередодні та після дня Святої Трійці  "Укрзалізниця" призначила 5 регіональних поїздів для додаткових перевезень пасажирів. 

Нагадаємо, в Україні від 1 червня відновили рух потягів. Під час користування залізничним транспортом потрібно дотримуватися певних правил: перебувати на вокзалах, платформах та поїздах лише в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 м, у разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома. 

Відео Укрзалізниця активно розпродає квитки — Економічні новини

Сплатити штраф в "Opendatabot", гарантований дохід від Кабміну та активний продаж квитків Укразілізниці. Більше про це одразу після актуальних курсів валют.

Укрзалізниця активно розпродає квитки — Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції