У Закарпатській ОДА розповіли подробиці вибуху на газопроводі "Союз"

Дата публікації
Перегляди
3648
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Закарпатській ОДА розповіли подробиці вибуху на газопроводі "Союз"

На місці пошкодження під тиском почав вириватися газ. / Фото: Сайт Закарпатської ОДА

В результаті аварії ніхто не загинув, масштабних руйнувань або загрози навколишньому середовищу немає

У Закарпатській ОДА повідомили подробиці аварії на магістральному газопроводі "Союз". Згідно з повідомленням на сайті ОДА, обладнання зафіксувало підземну розгерметизацію труби о 9:55 ранку.

На місці пошкодження під тиском почав вириватися газ, який о 12:03 від випадкової іскри загорівся. "В результаті вибуху утворився вогненний стовп до 50 метрів у висоту, його бачили жителі сіл кількох районів області", - йдеться в повідомленні.

Аварійні бригади перекрили засувки на газопроводі вздовж пошкодження, щоб закрити доступ нового газу. "Станом на 14 годину більшість газу, який залишається в трубі, вигорів, стовп факела знизився до 10 метрів, залишок тиску газу становить близько 0,5 атмосфер", - також зазначили в ОДА.

Водночас, голова ОДА Геннадій Москаль зазначив, що в результаті аварії ніхто не загинув, масштабних руйнувань або загрози навколишньому середовищу немає. Жоден населений пункт Закарпаття від газопостачання не відключений і ситуація перебуває під контролем.

На магістральному газопроводі "Союз", яким постачають газ з РФ до Європи, стався вибух

На магістральному газопроводі "Союз", яким постачають газ з РФ до Європи, стався вибух

Ремонтні бригади зможуть оглянути місце ушкодження і з'ясувати причину аварії, після того, як залишковий газ в трубі повністю вигорить, - також зазначили в ОДА.

Водночас, у ДСНС повідомили, що горіння газу на місці аварії газопроводу в Закарпатській області припинилося в 15:30.

Раніше в "Укртрансгазі" запевнили, що розгерметизація магістрального газопроводу "Союз" на Закарпатті не впливає на транспортування природного газу для споживачів України та Європи.

Нагадаємо, в ДСНС повідомили, що 1 січня на Закарпатті сталася аварія на магістральному газопроводі. Після його розгерметизації в 12:03 сталося самозаймання газового факела.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3648
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація