У закритій шахті невідомим газом отруїлися п’ятеро людей

На відстані 5 метрів від входу до стволу вони відчули ознаки отруєння газом і спробували повернутись на поверхню, однак не змогли цього зробити самостійно.

На території Михайлівської сільської ради м. Ровеньки 3 липня о 15.30 на ліквідованій шахті № 28 ім.Венгерова невідомим газом отруїлися п’ятеро людей.

Як повідомили у Головному управлінні МНС України у Луганській області, троє мешканців с. Михайлівка, 1958, 1960 та 1955 р.н., самостійно відкрили вентиляційну збійку ліквідованої у 1958 році шахти № 28 ім. Венгерова. На відстані 5 метрів від входу до стволу вони відчули ознаки отруєння газом і спробували повернутись на поверхню, однак не змогли цього зробити самостійно. На допомогу потерпілим прийшов син одного з них. Таким чином, двом чоловікам вдалося вибратися зі стволу, третього підняти на поверхню не вдалось.

Бригадою швидкої допомоги потерпілих доставлено до лікарні, третій загинув на місці події.

Орієнтовно о 17.18 на місце прибули представники ВП РА «Ровеньки - Антрацит» шахтоуправління 1-2 Ровеньківське: головний маркшейдер Володимир Надіч та заступник директора з охорони праці Віталій Довгополий, які без засобів захисту опустилися до збійки. Вони також отруїлися газом. Після підняття на поверхню Надіч опритомнів, а Долгополий залишився без ознак життя, медиками було констатовано його смерть.

Наразі місце надзвичайної події огороджене, виставлено охорону. Сьогодні спеціалістами буде проведено експертизу газоповітряної суміші у вентиляційному стволі та роботи з його ізоляції.

Читайте також:

Гірника, який провів під землею три доби, витягли на поверхню

На шахті ім. Скочинського знайшли останнього загиблого гірника

На шахті знайшли тіла двох гірників, загиблих сім місяців тому

Уряд збирається закрити всі глибокі шахти в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: