Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі 92-річна бабця кілька днів прожила в старенькому "Москвичі"

Вдома їй не було місця через мотлох і тварин, котрих наніс син.

У Запоріжжі 92-річна бабця чотири доби ночувала у старому авто, бо в будинку її син тримає кількадесят тварин. Після приїзду поліції жінку у важкому стані забрали у лікарню, а господаря, який кидався на копів, затримали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами сусідів, виснажена бабця чотири дні прожила у старому "Москвичі", а коли люди викликали поліцію, чоловік почав кидатись на них з погрозами. "Жінка перебувала у безпорадному стані, після чого патрульні прийняли рішення викликати медичну бригаду", - розповіла речник патрульної поліції Запорізької області Олена Литвинець.

ВідеоУ Запоріжжі чоловік віддав будинок тваринам, а 92-річну матір відправив жити в старе авто

Собаки у хаті, мати – на вулиці. У Запоріжжі 92-річна бабця чотири доби ночувала у старому авто. Бо у будинку її син розквартирував кількадесят тварин і пенсіонерці там місця не знайшлося. Після приїзду поліції жінку у важкому стані забрали у лікарню, а господаря, який кидався на копів, затримали. Але потім все ж відпустили. 

У Запоріжжі чоловік віддав будинок тваринам, а 92-річну матір відправив жити в старе авто

Валерії Іванівні 92 роки, у лікарні з неї зняли лахміття та перевдягли у чистий одяг. Бабця каже, що справді  ночувала у старому авто біля свого будинку. "Я лежала в машині вночі, але мені було нічого. А потім стало гірше. А тут ще син пішов за продуктами", - розповіла Валерія Бережна. Сусіди ж запевняють, що пенсіонерка була зачинена в машині, але старенька якось зуміла вибратися і лежала біля авто, коли її побачили. Обурені люди кажуть, що її 65-річний син завалив сміттям зі звалищ все подвір’я, а в будинку повсюди мотлох, немає світла та води, натомість живуть кількадесят тварин, яких господар підбирає, де завгодно. Саме тому бабця влітку перейшла жити до авто. 

Зараз у "Москвичі", де  кілька діб ночувала бабця, син замкнув кошеня. До будинку журналістів він не пускає: "Я не дозволяю зараз, бо це моє особисте життя, як це Конституція трактує!". Він переконує, що маму любить, а до авто її поселив, бо не хотів лишати просто неба після прогнозу синоптиків. На контакт із соціальними службами чоловік не йде та запевняє, що маму нікому не віддасть. Тим часом медики відзначають, що бабця потрапляє до них не вперше, та додають, що в таких умовах довго вона не витримає. "Вона все життя пропрацювала лікарем, вона інвалід першої групи. Вона має право гідно дожити своє життя, розумієте? Не в таких умовах нелюдських", - переконана керівник відділення терапії лікарні №10 Любов Черкашина.

У соціальних службах розводять руками, бо для допомоги потрібна згода самої пенсіонерки – без цього вдіяти нічого не можуть. "Є можливість бабусю поселити в інтернатний заклад. Але для цього потрібна бабусина згода", - пояснила Ніна Симонова. Переїжджати ж до притулку Валерія Іванівна боїться – починати нове життя у 92 роки не хоче. Окрім єдиного сина, в неї нікого немає. "Я без нього вже б давно пропала", - каже вона.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції