У Запоріжжі бабуся прийшла на вибори з термометром: ртуть збирав цілий спецпідрозділ "Кобри"

80-річна бабуся забула, що у неї під пахвою термометр, і прийшла з ним голосувати. А коли він розбився, члени комісії так перелякалися, що викликали "Кобру".

Курйозна пригода сталася 31 жовтня, на виборчій дільниці № 23, яка розташований в СШ № 61 по вул. Братській, 25 в Ленінському районі Запоріжжя: 80-річна мешканка району - перед виходом на ділянку поставила собі градусник, щоб виміряти температуру і забула про нього.

Коли старенька прийшла на виборчу дільницю і стала брати бюлетень, градусник і випав з-під пахви прямо на підлогу, посеред приміщення.

Члени комісії швидко зорієнтувалися і захистили ділянку з ртуттю - близько 3 метрів до приїзду спецпідрозділу "Кобри". "Кобрівці" зібрали ртуть та вивезли її з ділянки для подальшої утилізації.

Відзначимо, що у Сумській області від виборчого процесу людей відволік 73-літній чоловік: він порвав 10 чистих бюлетенів, виданих йому і його дружині.

За інформацією МВС, першою в кабінку для голосування зайшла дружина пенсіонера, але проголосувати не змогла через поганий зір, тому покликала на допомогу чоловіка.

Чоловік хотів допомогти своїй дружині, але йому заборонили спостерігачі. Тому пенсіонер зопалу порвав і свої бюлетені, і своєї дружини.

Читайте також:

На виборчих дільницях українці матюкаються і рвуть бюлетені

На Донбасі дозволили голосувати психічнохворим

В Одесі під двері керівника виборчої комісії підкинули голови тварин і чотири гвоздики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: