Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі найбільший спорткомплекс продали фітнес-клубу: діти змушені тренуватися на вулиці

Тренуватись дітям наразі просто ніде – жодних комунальних спорткомплексів у Запоріжжі не залишилось.

У Запоріжжі продали спорткомплекс, у якому роками безкоштовно тренувалися легкоатлети, паралімпійці, одноборці та гімнасти.

Про це повідомляють у сюжеті ТСН. Ранок.

Дівчата, які понад 10 років займалися гімнастикою, тренуються під мерією. "Директор прийшов, прямим текстом сказав, що у цей зал ми не повернемося", – кажуть діти.

Відео Найбільший спорткомплекс Запорізької області продали мережі фітнес-клубів

Спортсменам дали тиждень для того, щоби ті вивезли свій інвентар. Коли саме та на яких умовах вони зможуть повернутися сюди знову, поки невідомо.  

Інвестор проводить кардинальну реконструкцію, тому наразі людям ніде тренуватись. Батьки дітей хвилюються, чи дозволять їм повернутися у спорткомплекс після реконструкції та якими будуть ціни.

Наразі чиновники не знають, як вийти з цієї ситуації. За їхніми словами, рішення попереднього власника продати спорткомплекс стало для них несподіванкою.

"Ми не могли, звичайно, припустити. Але нас навіть не поінформували!" – прокоментував ситуацію В'ячеслав Зайцев, депутат Запорізької міськради.

Своєю чергою Наталія Власова, керівник управління молоді та спорту Запорізької ОДА, заявила: "Нам необхідно отримати чітку інформацію і гарантії, що наші спортивні школи можуть повернутися в свої спортивні зали". Цих гарантій посадовці вимагатимуть у теперішнього власника манежу після закінчення реконструкції. 

Колишній комунальний палац спорту, який міг би зараз стати прихистком для спортсменів, раніше продали приватному інвестору за 26 мільйонів гривень. Тоді за це рішення майже одностайно проголосували у міській раді – 59 з 64 депутатів. Таким чином його вирішили позбутися після 5 років нескінченного ремонту.

Нагадаємо, через хаотичне будівництво під Києвом страждають школярі. Діти змушені навчатися у три зміни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції