У Запоріжжі будівники мостів оголосили страйк

Мостобудівники не отримують зарплату з липня. 50 млн гривень урядового траншу до робітників так і не дійшли.

У Запоріжжі оголосили страйк мостобудівники. Кількасот людей обіцяють залишити будівництво, якщо їм не віддадуть їхні гроші.

Нові мости через Дніпро у Запоріжжі будують вже 5 років. Досі виконали лише третину робіт, адже будівельники постійно відчувають брак коштів. Практично всі робітники - з інших регіонів країни.

Якщо на матеріали та залізобетонні конструкції підрядники гроші ще знаходять, на зарплату людям коштів немає. Робітники не бачать заробленого вже п'ять місяців.

"З серпня місяця заборгованість все росте і росте. Лише за липень дали зарплату", - розповів монтажник з Харкова Максим Пащенко.

14 грудня люди відмовилися працювати. Вони вимагають негайно погасити заборгованість. Але діалогу з керівниками будівництва не вийшло.

Кілька тижнів тому Запоріжжя отримало урядовий транш розміром 50 мільйонів гривень. Ці кошти мерія віддала мостобудівникам. Підрядники пообіцяли спрямувати гроші насамперед на виплату боргів робітникам, але своєї зарплати люди так і не отримали. Відповіді на логічні запитання керівники компанії не дають ані журналістам, ані міській владі.

"Під заробітну плату були віддані гроші, і профінансовані всі форми робіт, які закриті нашим УКСом. Тому через два дні ми ще раз спитаємо у робітників. Якщо тільки це повторитися, значить ми звернемося безпосередньо до прокуратури", - заявив мера Запоріжжя Євген Каратшов.

Чим завершиться скандал, сказати важко. Єдине, що вдалося зрозуміти на зустрічі робітників з керівництвом підрядної компанії – в обумовлені терміни з людьми таки не розрахуються. Це означає, що вже до Нового року будівельники можуть залишити об'єкт.

Детальніше про ситуацію на будівництві мостів - у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Газовики погрожують всеукраїнським страйком

Працівники Hyundai у Чехії страйкують через рабські умови праці

Працівники в'язниць Великобританії оголосили страйк

Пілоти Finnair оголосили страйк: понад 200 рейсів скасовано
 

ВідеоСтрайк мостобудівників у Запоріжжі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: