У Запоріжжі чекають на відновлення навчання в школах

У Запоріжжі з понеділка відновиться навчальний процес у школах, перерваний у зв`язку з неможливістю забезпечення необхідної температури в класах.

У Запоріжжі з понеділка відновиться навчальний процес у школах, перерваний у зв`язку з неможливістю забезпечення необхідної температури в класах із 9 січня.

Як повідомили в прес-службі Запорізької мерії, ”з 19 січня у всіх загальноосвітніх закладах Запоріжжя розпочнеться семестр поточного навчального року".

За словами заступника начальника міськуправління освіти Наталії Вітковської, у всіх школах міста відрегулювали температурний режим. "Залежно від подачі теплоносія і проекту школи, температура в класах коливається від 13-ти градусів (у новобудовах Хортицького району) до 20-ти градусів за Цельсієм в старих школах в Орджонікідзевському районі”, - сказала вона.

”Відпрацьовувати” пропущені дні школярам не доведеться.

”Методичні служби узяли під контроль навчальні плани вчителів, що передбачають інтенсифікацію навчального процесу”, - повідомляє прес-служба.

9 січня управління освіти і науки Запорізької міськради видало наказ про продовження в Запоріжжі канікул в школах до 19 січня у зв`язку “з погодними умовами і невідповідністю температурного режиму в загальноосвітніх школах нормативним вимогам”.

Читайте  також:
Київ можуть відключити від газу вже завтра
Українці міняють газове опалення на печі
Львів готовий відмовитися від газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: