У Запоріжжі чоловік виніс з полум'я свою сусідку

У Запоріжжі чоловік виніс з полум'я свою сусідку

Жінка погано говорить і чує, самостійно викликати пожежників не змогла.

У Запоріжжі пожежник урятував від смерті вісімдесятирічну сусідку. Крики про допомогу чоловік почув після повернення додому з чергування, йдеться у випуску ТСН.16:45.

Пожежник повертався після чергування, коли відчув у коридорі запах диму та почув крики. Викликати самотужки пожежників жінка не змогла, адже погано чує, майже не говорить і не пересувається,  кажуть сусіди.

Відео Пожежник не встиг повернутись зі зміни, як кинувся рятувати з полум’я сусідку

Крики про допомогу чоловік почув, щойно повернувся додому з чергування. Цього разу працювати офіцеру довелося без спеціального спорядження і самотужки залазити на балкон.  

Пожежник не встиг повернутись зі зміни, як кинувся рятувати з полум’я сусідку

Бабуся, яка опинилася у пастці, могла загинути через дим, який заповнив усю квартиру. Аби врятувати сусідку, чоловік спочатку розбив вікно на своєму балконі, а потім вибив шибки на іншому. Далі переліз до оселі, де вирувала пожежа.

Чоловік розповідає, перш ніж залазити на балкон, спочатку подзвонив колегам. Коли потрапив у помешкання, сусідка майже  знепритомніла. "Жінка сиділа біля полум'я. Я взяв її на руки і вийшов на свіже повітря", - розказує пожежник Ігор Гаврилов.

Повністю загасити полум'я вдалося лише за півгодини. За попередніми даними, у квартирі сталося закорочення. З вогню рятувальники разом з жінкою винесли маленьких кошенят, які жили в оселі.

Нагадаємо, на Миколаївщині загинув чотирирічний хлопчик. Спалахнув будинок багатодітної родини, дорослих не було вдома. Батько на роботі, а мати вийшла до магазину. Дим побачили сусіди і викликали пожежних. З будинку вибігли 8-ро старших дітей, окрім наймолодшого.

Кореспондент ТСН Яків Носков.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів