Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі чоловік влаштував скандал через картину відомого художника Модільяні

У Запоріжжі чоловік влаштував скандал через картину відомого художника Модільяні

Інцидент виник через картину "Оголена, що лежить".

У Запоріжжі невідомий увірвався до художнього салону та вимагав прибрати з вітрини полотно із зображенням оголеної жінки.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Чоловік лаявся та погрожував розірвати картину "Оголена, що лежить", якщо ще раз її побачить. З'ясувалося, що таке обурення викликала репродукція однієї з найвідоміших робіт Модільяні, а також найдорожчих картин у світі. Кілька років тому її оригінал продали з аукціону за 170 мільйонів доларів. 

Тепер запорізького мораліста шукає поліція. Картину з вітри таки прибрали.

Відео У Запоріжжі невідомий вимагав прибрати з вітрини картину з оголеною жінкою

Щоб не бачили діти. У Запоріжжі невідомий увірвався до художнього салону та вимагав прибрати з вітрини полотно із зображенням оголеної жінки. Чоловік лаявся та погрожував розірвати картину, якщо ще раз її побачить. З’ясувалося, таке обурення викликала репродукція однієї з найвідоміших робіт Модільяні - і найдорожчих картин у світі.  

У Запоріжжі невідомий вимагав прибрати з вітрини картину з оголеною жінкою

Як повідомлялося, відвідувачі виставки художника в Національній галереї в Лондоні в аудіогіді чули питання, чи не час взагалі припинити дивитися на Гогена? Мистецтвознавці пропонують переглянути спадщину, звинуваченого у педофілії та расизмі постімпресіоніста. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції