У Запоріжжі чоловіку, який живцем підпалив свою наречену, загрожує довічне ув'язнення

У Запоріжжі чоловіку, який живцем підпалив свою наречену, загрожує довічне ув'язнення

Постраждала отримала 90% опіків і померла.

Чоловіку, який спалив власну наречену, сьогодні мають оголосити вирок у Запоріжжі. Судове засідання розпочнеться з хвилини на хвилину, йдеться в ТСН.14.00.

Трагедія сталась минулого літа. За даними слідства, співмешканець 22-річної дівчини облив її бензином та підпалив просто під вікнами багатоповерхівки. Постраждала отримала 90% опіків. Небайдужі зібрали на її порятунок майже півмільйона гривень, але врятувати дівчину не вдалось.

Відео У Запоріжжі мають оголосити вирок чоловіку, який спалив власну наречену

Чоловіку, який спалив власну наречену, сьогодні мають оголосити вирок у Запоріжжі. Трагедія сталась минулого літа. За даними слідства, співмешканець 22-річної дівчини облив її бензином та підпалив просто під вікнами багатоповерхівки. Постраждала отримала 90% опіків. Небайдужі зібрали на її порятунок майже пів мільйона гривень, але врятувати дівчину не вдалось.  

У Запоріжжі мають оголосити вирок чоловіку, який спалив власну наречену

Чоловік зізнався, що хлюпнув на дівчину легкозаймисту суміш, але підпалювати начебто не хотів: каже, полум'я спалахнуло від іскри, коли він закурив.

Слідчі кажуть, мотивом злочину стали ревнощі. Судовий процес тривав понад рік, і супроводжувався безпрецедентними заходами безпеки - будівлю суду під час засідань охороняли кількадесят правоохоронців.

Для підсудного прокуратура вимагає довічного ув'язнення.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів