У Запоріжжі дитина провалилася у відкритий люк глибиною вісім метрів

Дата публікації
Перегляди
2125
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Запоріжжі дитина провалилася у відкритий люк глибиною вісім метрів

У хлопчика переламаний череп, його вже прооперували.

У Запоріжжі 8-річний хлопчик провалився у відкритий люк. Дитина дивом не загинула, упавши з 8-метрової висоти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відкритий колодязь в густій траві ніхто не помітив. Зникнення хлопця побачили інші діти, котрі бавилися поряд. "Його не видно було. Він крок назад зробив і впав туди. Глухий звук був", - розповів товариш потерпілого Кирило Гуреєв. Він і допоміг Михайлу вибратися нагору, але той при падінні вдарився головою об бетонну перемичку. "На волоссі була запечена кров. Він був дуже брудний – абсолютно весь у глині, бруді та в крові", - твердить сусідка Яна Степанова.

8-річний хлопчик провалився у відкритий люк та проламав череп

8-річний хлопчик провалився у відкритий люк та проламав череп

Постраждалому викликали швидку жителі прилеглих будинків. До лікарні хлопчика привезли вже в передкоматозному стані. "Виявили пошкодження кісток черепу – це називається втиснутий перелом черепа. Відбувається здавлювання головного мозку, наростає набряк мозку, наростає тиск", - пояснив нейрохірург 5-ї міської лікарні Дмитро Івахненко. Операція тривала кілька годин, однак про остаточний порятунок хлопця говорити поки що зарано.

Жителі району, де сталася біда, кажуть, що знають про щонайменше чотири пастки. Із проханням закрити люки вони зверталися на гарячу лінію мерії три тижні тому, але посадовці нічого не зробили. Міські чиновники перекладають відповідальність на обласних, бо саме на околиці проходить межа самого Запоріжжя та області. "У міста є прибудинкова територія. А це пустир – землі Запорізького району, ніхто їх не обслуговує. І ми не маємо права бюджетні кошти туди витрачати", - пояснив заступник голови Хортицької райадміністрації Дмитро Бут.

У Запорізькій райадміністрації такими заявами здивовані та показують кадастрові документи, за якими віддали цю землю місту ще 7 років тому. Голова району Анатолій Васюк твердить, що тепер 40 гектар землі належать міськвиконкому Запоріжжя. Розбиратися в ситуації із власністю землі та відповідальності за неї тепер буде суд. Батьки постраждалого хлопця вже готують позов із вимогою покарати винуватців каліцтва дитини. Якщо таких знайдуть, їм загрожуватимуть виправні роботи або обмеження волі до двох років.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2125
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація