У Запоріжжі для порятунку кішки надзвичайникам довелося розробляти спецоперацію

Три доби тварина просиділа на висоті 20 метрів.

Три доби в Запоріжжі рятували кішку, яка залізла на дерево і не могла спуститися. До тварини пробували долізти комунальники, пожежники та навіть аварійний спецпідрозділ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

При спробах задіювали драбини та бронтоліфт, спилювали гілки, котрі заважали дістатися до кішки. Однак та видряпувалася все вище.

Врешті після 70 годин сидіння на висоті тварину впіймали. Свого рятівника перелякана істота подряпала та покусала.

У врятованій тварині ніхто своє домашньої улюбленці не впізнав. Тому кішкою ближчі дні опікуватимуться волонтери. Вони кажуть, що тварина має відійти від пережитого шоку. А вже тоді, якщо власника не розшукають, віддадуть звіра в нові добрі руки.

Кореспондент ТСН Яків Носков

У Запоріжжі три дні рятували кішку

Масштабна спецоперація у Запоріжжі. Комунальники, пожежні та навіть аварійний спецпідрозділ три дні намагались врятувати кішку. Нещасна тварина опинилася на дереві – на майже 20-метровій висоті. Небайдужі люди обдзвонили усіх, кого тільки можна –  і лише за три дні комунальні служби нарешті зняли кошеня. Упродовж цього періоду її намагалися врятувати двічі: спочатку комунальники з пересувною драбиною, а згодом пожежники, які навіть підігнали бронтоліфт. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: