Наразі подружжя затримане.

У понеділок, 31 липня, у Запоріжжі поліція запобігла продажу малолітньої дитини.

Про це повідомляє керівник поліції області Олег Золотоноша у Facebook.

Зокрема, співробітникам управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, вдалося запобігти цьому страшному злочину.

Згідно із повідомленням, подружжя намагалося продати свого 2-річного сина.

Горе-батьки, яких вже затримали, оцінили власну дитину у 5 тис. доларів. Наразі здоров'ю та життю хлопчика нічого не загрожує.

Сегодня в Запорожье сотрудники Управления борьбы с преступлениями, связанными с торговлей людьми предотвратили страшное ...

Опубликовано Олегом Золотоношей 31 июля 2017 г.

Нагадаємо, у Запоріжжі затримали подружжя з Києва, що примудрилося продати свою новонароджену дівчинку за 7 тисяч доларів. Дівчинку віддали замовникам одразу після виписки з пологового, а вторговані гроші планували використати для вирішення житлового питання. Операцію купівлі-продажу на відео за фільмували правоохоронці. Вже коли покупці на таксі від'їхали з дитиною, поліцейські прийшли до матері, котра спеціально приїхала народжувати до Запоріжжя, бо вже підшукала там собі "клієнтів". Обидвоє підозрюваних раніше проблем із законом не мали, а свій намір позбутися немовляти пара пояснила бажанням вирішити житлове питання. 

Залиште свій коментар