У Запоріжжі кількасот міліціонерів завадили активістами знести пам'ятник Леніну

Дата публікації
У Запоріжжі кількасот міліціонерів завадили активістами знести пам'ятник Леніну

Ленін продовжує стояти у Запоріжжі.

Влада вважає, що спроби знести монументи радянського періоду можуть серйозно дестабілізувати ситуацію у місті.

Спроба знести пам'ятник Леніну в Запоріжжі провалилася. Повалення монумента анонсувала місцева організація "Сила нації". Водночас, міська та обласна влади виступили проти. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Іще з ночі площу Леніна, де стоїть пам'ятник, огородили парканом під приводом реконструкції. На самий майдан відправили кількасот міліціонерів. Люди, які прийшли на заклик організаторів, почали вимагати знесення споруди. Між ними та кількома десятками людей, що прийшли на захист вождя, час до часу спалахували сутички.

Правоохоронці тим часом розповсюдили інформацію, що затримали будівельний кран та його 14 супровідників. Урешті, після марних спроб прорвати міліційне оточення, так і не дочекавшись техніки, організатори закликали людей розійтися під приводом того, що розпочнуть переговори з місцевою владою щодо повалення пам'ятника.

Щоправда, місцеві очільники у 20-метровому Іллічі бачать запоруку спокою в місті.

"Всі спроби знести монументи радянського періоду можуть серйозно дестабілізувати ситуацію у Запоріжжі, зіграти на руку тим силам які хочуть порушити мир та спокій у нашому місті", - каже Олександр Зубченко, начальник управління внутрішньої політики ОДА.

Нагадаємо, напередодні у Запоріжжі пам'ятник Леніну огородили парканом, щоб його не знесли.

Спроба повалити пам’ятник Леніну у Запоріжжі провалилася

Спроба повалити пам’ятник Леніну у Запоріжжі провалилася

Наступна публікація