У Запоріжжі маршрутку розчавило об тролейбус, що "сховався" за поворотом

Дата публікації
У Запоріжжі маршрутку розчавило об тролейбус, що "сховався" за поворотом

Водій маршрутки перебуває на межі життя і смерті

Удар був такої сили, що передню частину маршрутки вдавило у салон.

Стали відомі подробиці аварії маршрутки і тролейбуса у центрі Запоріжжя, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Зіткнення сталось о 12:30 у понеділок, 8 липня. У маршрутці було повно людей - зайняті були всі місця для сидіння, ще пятеро пасажирів стояли.

Маршрутка рухалася крайньою правою смугою і, виїхавши з-за повороту, раптово зіштовхнулася з тролейбусом - навчальна машина зупинилася на дамбі, де, за правилами дорожнього руху, заборонені і зупинки, і стоянки.

Судячи з пояснень водія тролейбуса правоохоронцям, у нього виникла несправність, і він зупинився, щоб її усунути.

Удар був такої сили, що передню частину маршрутки вдавило у салон. Люди попадали одне на одного, і геть усі пасажири, а їх було 21 особа, зазнали травм. Про обставини самої аварії вони знають небагато, надто раптово все сталося.

"На спідометрі по дамбі я бачив 90-100 кілометрів. Пам'ятаю удар - і посипалися пасажири на мене. У крові, кричали, не могли вибратися самі", - пригадав потерпілий Олександр Ласинський.

В аварії маршрутки у Запоріжжі постраждала 21 людина

В аварії маршрутки у Запоріжжі постраждала 21 людина

Невдовзі після ДТП у реанімації померла 61-річна жінка. Вона була у критичному стані. Ще четверо людей, серед них і водій маршрутки, також знаходяться в реанімації. Говорити чоловік не може, тож питання - чому він не загальмував перед перешкодою - залишається загадкою.

"У них усіх превалює політравма, пошкодження декількох органів, систем. Це і черепно-мозкова травма. У нас три операції пройшли: одна на шийному відділі хребта з пошкодженням спинного мозку, дві - це органи черевної порожнини з внутрішньочеревною кровотечею з пошкодженням внутрішніх органів. Ну і там дрібних ще було 4 операції", - повідомив заступник головлікаря міської лікарні № 5 Олег Великий.

Ще десятеро пасажирів знаходяться у травматології та нейрохірургії. Їхньому життю загрози немає.

Шестеро людей від шпиталізації відмовились, втім, медики не відкидають, що вони ще можуть повернутися до лікарні, бо зараз у шоці і не можуть адекватно оцінити свій стан.

Кримінальне провадження відкрито за статтею КК "порушення правил експлуатації транспорту, що призвели до тяжких тілесних ушкоджень і смерті потерпілого". Водій-винуватець страшної ДТП у Запоріжжі може отримати вісім років ув'язнення.

Кореспондент ТСН Олена Усенко

Наступна публікація