Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі мешканці 4-поверхівки терміново з’їжджають через руйнування будинку

Будинок почав тріщати 6 днів тому

У Запоріжжі люди змушені у паніці полишати 4-поверховий будинок, що руйнується буквально на очах. За останні дні він вже просів на кілька сантиметрів. На стінах утворились величезні тріщини, зі стелі пластами відпадає штукатурка. Критична ситуація почалася через підтоплення. Прорвало трубу. Та комунальники досі не можуть встановити місце аварії, йдеться в сюжеті ТСН.12.00

Дитячі візки, телевізори, шафи та холодильники – навалені просто під будинком. Люди пакують речі. 

«Виїжджаємо до знайомих, речі вивозимо до знайомих, дружина і діти у батьків», - розповідає один з мешканців.

Люди намагаються врятувати своє майно. Півстолітній будинок, де вони живуть, почав тріщати 6 днів тому. Сьогодні руйнація стала вже катастрофічною.

Тріщини між стінами та сходами, можна зазирнути на вулицю. 25 міліметрів – ширина тріщини на маячках, які лишили комунальники.

Дірки в стінах, пласти штукатурки, яка падає згори та цілковита невизначеність щодо власного майбутнього. Газовики перевіряють труби, аби не допустити вибуху, комунальні служби зрізають радіатори в під’їздах, двері та вікна укріплюють дерев’яними розпірками – намагаються зробити все, щоб уповільнити руйнацію будівлі.

Представники житлових служб кажуть, будинок почав просідати через підтоплення внаслідок прориву труби.

«Стався витік теплоносія з трубопроводу, який проходив в підпільному каналі по нежитловому приміщенню», - розповідає директор КП "Запоріжремсервіс" Сергій Ращепкін.

Місцева влада наразі вирішує, що робити з пожильцями. Попри жахливі тріщини, відселяти мешканців півсотні квартир наразі не збираються, адже запевняють що загрози руйнування немає.

Поки що робочі досі обстежують будинок. Пошкоджені квартири ще не обходили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції