Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі на мосту загинув підліток, коли хотів зробити селфі

Хлопцеві було 15 років.

15-тирічний хлопець загинув на семиметровій висоті. Він піднявся на залізничний міст, щоб зробити селфі. Там зачепився за контактну мережу, йдеться у ТСН.19:30.

Трагедія трапилась, коли 15-річний Кирило з друзями пішов гуляти на річку і від нудьги вирішив зробити кілька екстремальних фото. По скобах 9-класник видерся нагору, аби зробити селфі на 7-метровій висоті. Потім хтось з товаришів порадив йому перейти на інший бік, бо там воно буде ефектнішим. Подолати прірву хлопець вирішив просто по поперечній балці. Коли втратив рівновагу – вхопився за провід контактної мережі.

Відео15-річний хлопець загинув, коли хотів зробити селфі на залізничному мосту

На залізничний міст школяр піднявся, щоб зробити фотосесію. Намагався вибрати кращий ракурс і зачепився за контактну мережу. У сюжеті - про останнє фото дев'ятикласника.  

15-річний хлопець загинув, коли хотів зробити селфі на залізничному мосту

Лікарі швидкої, які прибули на місце, допомогти потерпілому вже не змогли. Хлопець помер миттєво.

У соцмережі Кирила лише світлини, на яких він позує сам і разом із своєю дівчиною. Жодної екстремальної фотографії в його профілі немає. Директор школи, де навчався 9-класник, каже, що  шибайголовою він не був і не розуміє, чому той вирішив зіграти зі смертю.  У школі запевняють, що з учнями постійно говорять про безпеку, але підлітки до порад дорослих дослухаються не завжди.

Ті ж, хто знали хлопця, припускають: можливо Кирило вирішив похизуватися перед друзями. На поховання хлопця прийшли всі його однокласники. Крім того, через загибель хлопця у класі думають скасовувати випускний вечір. 

Кореспондент ТСН Яків Носков.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції