Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі п’яні підлітки жорстоко познущалися з безхатьків і виклали відео в мережу

Запис обурив людей, і активісти відшукали та виховали парубків швидше, ніж поліція.

У Запоріжжі підлітки оголосили полювання на безхатьків та викладали свої розваги в соцмережах. П'яні парубки чіплялися до волоцюг та жорстоко їх били, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео одного з таких знущань розповсюдили кілька неповнолітніх хлопців. На ньому один із підлітків щосили б’є літнього чоловіка в обличчя та щось йому виказує. Згодом молодик, який ледь тримається на ногах, кілька разів лупцює іншого безхатька. Цей запис спричинив справжній шквал обурення в мережі. Молодиків почали шукати не лише копи, а й громадські активісти.

ВідеоПідлітки жорстоко лупцювали безхатьків у Запоріжжі і ширили відео в соцмережах

П'яні парубки чіплялися до волоцюг та жорстоко їх били. Проте, вже згодом хлопці про це дуже пожалкували. І це – не заслуга правоохоронців. Навіщо юнаки вирішили позбиткуватися над безпритульними та хто став на їхній захист – дивіться.  

Підлітки жорстоко лупцювали безхатьків у Запоріжжі і ширили відео в соцмережах

Безхатьки, на яких напали підлітки, кажуть, що найбільше бив наймолодший з компанії. "Та я звик. У скроню зарядили, живий – ну, нічого", - по-філософськи коментує ситуацію сам постраждалий. Безхатьки намагаються триматися подалі від людних районів, бо останнім часом напади на них у Запоріжжі почастішали. Проте звертатись до поліції обидва відмовляються.

Молодиків, які куражилися над чоловіками, вирахували місцеві активісти.  Із п’ятьох нападників троє виявились неповнолітні – наймолодшому лише 14 років. Після відповідної розмови хулігани самі побігли за захистом до поліцейських. "Вони були беззахисні, ти зараз такий само! Давай один на один вийдемо?", - пропонували йому доросліші вихователі.

Психологи переконані, що підлітки беруть приклад поведінки з батьків, коли дивляться на ставлення старших до безхатченків. Інший варіант – геть розбалувана дитина, яка не має жодних запобіжників. Додатковий фактор – алкоголь. Хлопці, які напали на беззахисних чоловіків, були добряче напідпитку.  "Якщо батьки дозволяли багато дитині, не було правил у родині – дитина розуміє, що можна все", - каже дитячий психолог Лілія Алексеєнко.

Активісти розповідають, що підлітки вже вибачилися перед безхатьками. І впевнені – більше такого, принаймні ці, не робитимуть ніколи. "Якось страшно жити серед таких людей. Якщо є ресурси – треба їх обов’язково скерувати на те, щоби викорінити це свавілля, цю поведінку", - каже Андрій Лукін.

Двом підліткам загрожує відповідальність за статтею про хуліганство, ще кільком учасникам світить адміністративне покарання. Але, вочевидь, зараз це для них – не найстрашніше. Відео з тремтячими від страху нападниками на беззахисних вже розлетілось у мережі. За кілька тижнів хлопцям доведеться підтверджувати свою "крутість" однокласникам.

 Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції