Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також вилучили роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

Сьогодні, 11 січня, у Запоріжжі працівники СБУ провели санкціоновані обшуки в представників проросійської громадської організації "Союз православный "Радомир".

Оперативники вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі "патріот Росії", проросійську символіку цієї організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

У СБУ зазначають, що "попередньо встановлено і задокументовано, що ГО "Радомир" надавала так звані "охоронні послуги" Запорізькій єпархії Української православної церкви (Московського патріархату). Окремі представники останньої порушують рівноправність громадян, чим створюють передумови для міжетнічних та міжконфесійних конфліктів. Вони також виправдовують агресивні дії РФ по відношенню до України".

Обшуки відбувалися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 161 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі служитель Української православної церкви Московського патріархату відмовився завершувати відспівування дворічної дитини, яка загинула внаслідок падіння на неї самогубця, бо вона хрещена священиками Київського патріархату. Трагедія сталася напередодні Нового року, коли п’яний мешканець Запоріжжя вирішив вкоротити собі віку і вистрибнув із квартири на восьмому поверсі. Під тим вікном опинилися батько з сином, якому не було і двох років - вони збиралися у гості й саме вийшли з під'їзду. Реаніматологи зробили для хлопчика все, що змогли, проте травми виявились несумісними з життям. Тепер служителем церкви та його поплічниками займається СБУ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції