У Запоріжжі поховали 22-річну дівчину, яку підпалив наречений

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Провести жертву ревнощів в останню путь прийшли півтори сотні людей.

У Запоріжжі попрощалися з 22-річною Настею Ковальовою, яку спалив її наречений. Провести дівчину прийшли півтори сотні запоріжців – батьки, рідні, друзі та звичайні люди, яких вразила жахлива трагедія, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На початку липня співмешканець Анастасії облив її бензином та підпалив. Дівчина дістала 90% опіків тіла і через тиждень померла в опіковому центрі Запоріжжя. Підозрюваний каже, що вбивати наречену не хотів, а намагався лише налякати і в такий спосіб, мовляв, лише зміцнити стосунки.

За словами знайомих, 28-річний хлопець шалено ревнував дівчину: "Він був дуже ревнивий – це єдине, що я знаю. Я була в шоці, тому що знала, що в них усе добре. Ніхто не вірив узагалі в цю ситуацію".

Відео У Запоріжжі попрощалися з 22-річною Настею Ковальовою, яку спалив власний наречений

Проводити дівчину прийшли півтори сотні запоріжців – батьки, рідні, друзі та звичайні люди, яких вразила жахлива трагедія. На початку липня співмешканець Анастасії на ґрунті ревнощів облив її бензином та підпалив. Дівчина отримала 90% опіків тіла. Лікарі тиждень боролись за її життя, проте днями дівчина померла в опіковому центрі Запоріжжя.  

У Запоріжжі попрощалися з 22-річною Настею Ковальовою, яку спалив власний наречений

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції