У Запоріжжі понад півсотні людей стрибнули з моста, щоб "убити в собі боягузливого кролика"

Стрибали ті, кому хотілося мати що згадувати протягом року, і ті, хто хотів побороти страх на весь рік.

У Запоріжжі Новий рік зустрічали стрибками з 42-метрового моста над Дніпром. Участь в екстремальному святкуванні взяли понад півсотні містян.

Ті, хто таки пересилив у собі почуття страху, запевняють – тепер у Новому році боятися буде просто нічого. Кажуть – кролик за своєю природою боягуз. Щоб не бути таким самим, у Новий рік треба входити екстремально.

Тут стрибали ті, кому хотілося мати що згадувати протягом року. Стрибали і дівчата. Одна з них стрибнула у весільній сукні – на щастя.

60-тирічного Володимира Івановича дівчина настільки вразила, що й сам вирішив перевірити характер. Він повертався з товаришем з роботи, побачив і не втримався. Напарник відмовляв, але відчайдух таки стрибнув. Після стрибка заявив – тепер – хоч під вінець іди.

Стрибки з висоти, або роуп-джампінг – не такий уже й страшний, переконують інструктори. Хоча небезпека таки присутня. Бувалі джампери згадують – нещасні випадки – були.

У джамперів є навіть свої традиції. Хтось стрибає з улюбленим музичним інструментом, хтось – відкорковує шампанське. За словами відчайдухів, щороку на їхній міст приходить дедалі більше запоріжців.

Під Новий рік тут можна загадати бажання, а після такого святкування екстриму вистачить на всі 12 місяців. Кривити душею перед стрибком не можна, тому вітання тут виголошують тільки від щирого серця.

Читайте також:

Чоловік стрибнув з мосту на презервативах

У Житомирі масово стрибають з мосту

Французький ролер встановив новий світовий рекорд, стрибнувши з Ейфелевої вежі

ВідеоУ Запоріжжі понад півсотні людей стрибнули з моста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: