У Запоріжжі попрощалися з загиблими в моторошній ДТП студентами з Королівства Марокко
У ДТП загинули троє студентів-медиків.
У Запорізькому державному медичному університеті попрощалися з трьома загиблими у ДТП студентами. Панахида пройшла на подвір'ї закладу.
Про це повідомляється на сторінці ЗДМУ у соцмережі.
"У заході взяли участь марокканські студенти, перший проректор, декани та заступники деканів 1-го та 2-го міжнародних факультетів ЗДМУ. Від імені Адміністрації ЗДМУ ми висловлюємо свої співчуття" - йдеться у повідомленні на сторінці університету.
Нагадаємо, що у Запоріжжі авто, в якому перебували 6 студентів з Королівства Марокко, зіштовхнулося з іншим авто, вилетіло на узбіччя і втрапило в стовп. Від удару автівка спалахнула. Загинули троє студентів. Троє були доправлені до лікарні з травмами.